قدردانی بابت ابراز همدردی شما عزیزان

منتشر شده در یکشنبه, 27 تیر 1395

گردش عمر چراغی است که در بزم وجود             به نسیم مژه برهم زدنی خاموش است

ضمن عرض سلام و با تقدیم شایسته ترین احترامات از کلیه همکارن عزیز و موسس محترم که در به دوش کشیدن غم سنگین از دست دادن مادر همسرم مر ا همراهی فرمودند سپاسگزارم . امیدوارم پروردگار متعال توفیق خدمت به این عزیزان رادر سلامتی ، کهنسالی ، بیماری و ...  نصیب همه گرداند و در فقدانشان به همه صبر و طاعت عطا فرماید . اینجانب برای یکایک شما عزیزان طول عمر با عزت همراه با سعادت و سلامتی از خداوند بزرگ خواستارم و  امید آن دارم زحمت قدومتان را در خوشحالی ها و سرور نظاره گر باشم .

 

با احترام آقاخانی طهرانی

تکمیل نواقص پرونده

منتشر شده در چهارشنبه, 19 خرداد 1395

قابل توجه اولیا گرامی پایه اول
به اطلاع می رساند جهت تکمیل نواقص پرونده فرزند خود حداکثر تا تاریخ 27/3/95 به دبستان مراجعه نمایید.

دریافت فرم معرفی نامه به پایگاه سنجش

منتشر شده در چهارشنبه, 19 خرداد 1395

قابل توجه اولیا گرامی پایه اول
به اطلاع می رساند جهت دریافت فرم معرفی نامه به پایگاه سنجش فرزند خود از روز شنبه 22/3/95 الی پنجشنبه 27/3/95 به دبستان نوید 1مراجعه نمایید.لازم به ذکر است جهت دریافت معرفی نامه همراه داشتن یک قطعه عکس با مقنعه الزامی می باشد.

عزت نفس و خودباوری چگونه ایجاد می شود

منتشر شده در دوشنبه, 17 خرداد 1395

 عزت نفس و خودباوری» چگونه ایجاد می شود
 عزت نفس و خودباوری از كودكی، توسط والدین و اطرافیان شكل می گیرد و ایجاد می شود. مثلاً«اگر كودكی در محیط پر از ترس بزرگ شود یاد می گیرد كه بترسد» و  یا «اگر در محیط پر از تشویق بزرگ شود می آموزد كه اعتماد كند» عزت نفس كودكان از نوع، نگرش و رفتاری كه دیگران نسبت به او دارند، می تواند شكل بگیرد.

 

ادامه مطلب: عزت نفس...

کسب مقام در جشنواره جابر بن حیان

منتشر شده در دوشنبه, 17 خرداد 1395

آزمون ورودی دانش آموزان میان پایه

منتشر شده در دوشنبه, 10 خرداد 1395

قبل توجه اولیاء دانش آموزان متقاضی ثبت نام میان پایه ی دوم تا ششم،

آزمون ورودی دبستان در روز چهارشنبه مورخ 19 خرداد ماه راس ساعت 9 صبح در محل دبستان نوید یک برگزار میگردد.

 

آدرس دبستان نوید یک : مشتاق دوم - بعد از سه راه مهر - جنب بلوار لاله

 

آدرس شبکه های اجتماعی دبستان نوید

منتشر شده در سه شنبه, 04 خرداد 1395

توصیه های مهم به والدین

منتشر شده در سه شنبه, 04 خرداد 1395

 توصیه های مهم به والدین

 1. پدر و مادر نباید همیشه به جای کودک فکر کند و عمل نماید. به کودک کمک کنید که خود معلم خود شود و به خود آموزش دهد و خود را تصحیح کند.به او اجازه دهید تا خود تلاش کند و مسئله اش را حل کند و مسئولیت اعمالش را بپذیرد.

 2. سعی کنید فرزندتان را درگیر فعالیتهای جالب کنید و از تمرینهای بدون هدف و خسته کننده پرهیز نمایید. بدیهی است تمرین باید متنوع، هدف دار،عینی و  واقعی، منظم و شادی بخش باشد. 

 

ادامه مطلب: توصیه...

اوقات فراغت، هدایت و تربیت

منتشر شده در شنبه, 01 خرداد 1395

 اوقات فراغت، هدایت و تربیت

 بحث در مورد پر نمودن بهینه اوقات فراغت نوجوانان و جوانان از آن حیث مهم است كه این اوقات هم چون شمشیرى دولبه است؛ لبه‌اى از آن مى‌تواند رشد دهنده و  اصلاح گر باشد و لبه‌اى دیگر زایل‌كننده نیروى جوانى و حتى بیهودگى و فسادانگیز.

به همین علت، مى‌توان ادعا نمود نحوه گذراندن اوقات فراغت، چه از جنبه‌هاى مثبت و سازنده و چه از جنبه‌هاى مخرّب و فسادانگیز، در حدى است كه سایر جنبه‌هاى زندگى هر فرد را به طور چشم گیرى تحت‌الشعاع قرار مى‌دهد.

 

 

 

ادامه مطلب: اوقات...

لیست شادی ها و غم های دانش آموزان پایه دوم

منتشر شده در چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395

باسلام خدمت والدین گرامی پایه دوم

لیست شادی ها و غم های دانش آموزان در سال 94-95که در درس مهارت های زندگی در ماه های دی و بهمن که از آنها خواسته شد تا به وسیله نامه دلیل احساس غم و شادی خود را بیان کنند.(57 نفر از بچه هانامه دادند) .

این لیست طبق اولویت دسته بندی شده است . بدین معنا که 20 مورد اول تقریبا در بیشتر نامه ها و 10 مورد آخربه صورت تک موردی بدان اشاره شده بود .

ادامه مطلب: لیست...

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

آدرس : اصفهان - خیابان مشتاق دوم - بعد از چهار راه مهر - جنب بلوار لاله

تلفن: 32616080

پیش دیستانی نوید

دبستان نوید دو

درباره ما

موسسه آموزشی راه نوین نوید به عنوان یک مدرسه هوشمند با ایجاد محیطی پویا و جذاب موجب شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیتهای فردی و جمعی دانش آموزان می شود. تاکید بر مهارت های فکرکردن ، تدریس ارزش ها ، فراهم کردن محیط یاددهی و یادگیری تعاملی ، فراهم کردن انواع شیوه های آموزشی برای استعدادهای مختلف ، تکیه بر بکارگیری فناوریهای نوین در آموزش و آگاهی دادن به اولیاء در مورد آنچه در مدرسه واقع شده از جمله خط مشی ها و نکات برجسته دبستان نوید می باشد