ورود به میل باکس

مشاهده وضعیت تحصیلی

کد دانش آموزی :

کلمه رمز :
 
کلمه رمز را فراموش کرده ام

پدر و مادر عزیز ،

همان گونه که در طوفان زندگی از خدا آرامش می خواهیم، در آرامش زندگی نیز خدا را فراموش نکنیم

شریفی - مربی پرورشی دبستان نوید

اولیاء گرامی،

ساعت ورود و خروج دانش آموزان عزیز هر روز از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 14 بعد ازظهر می باشد

روزهای پنج شنبه تعطیل می باشد.

(کلاس های فوق برنامه مربوط به پنج شنبه ها که بصورت اختیاری می باشد متعاقبا اعلام خواهد شد)

 

 مطلب ویژه

 اضطراب اول مهر

 اول مهر برای همه جزء خاطرات فراموش‌نشدنی است، کوچولوی شما قرار است برای اولین بار از آغوش گرم شما دور شود و چند ساعتی از روزش را در جایی به نام مدرسه باشد. 

ادامه مطلب...

مطلب ویژه 

اختلالات املا نويسي

بيشترين و مشخص ترين اختلالات مربوط به املا نويسي در ميان بعضي از دانش آموزان پايه ي اول ابتدايي به صورت جدي خود را بروز مي دهد و عوامل گوناگوني در آن دخالت دارند كه عبارتند از:

 

ادامه مطلب...

از والدین عزیز خواهشمندیم برای شروع سال تحصیلی نام و نام خانوادگی دانش آموز را بصورت درشت و خوانا بر روی مقنعه و کاپشن ورزشی دانش آموز درج نمایند

 مطلب ویژه 

 استرس در دانش آموزان دبستانی

 روانشناسان معتقدند ترس یک حالت هیجانی است نسبت به خطر یا یک محرک مضر که شخص از آن آگاه است. عامل  ترس می تواند یک شیء باشد، یک انسان یا مسأله و موقعیت مشخص. ترس غیر منطقی از مدرسه در واقع معادل واژه  School refusal به معنی امتناع از مدرسه رفتن است و یکی از نشانه های اضطراب جدایی از والدین، خانه، خانواده  یا شرایطی است که به آن دلبسته و وابسته شده بود.

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه 

 چگونه کودکمان را وارد دنیای کتاب کنیم؟

 کتاب و کتابخوانی دریچه ای ست به سوی آگاهی و داشتن زندگی بهتر و پربارتر. کتاب، دید انسان را وسعت می دهد و  آگاهی، از رنج می کاهد. بسیاری از والدین تمایل دارند کودکان خود را کتاب خوان و اهل مطالعه بار بیاورند؛ اما شاید راه های اصولی این کار را بلد نباشند.

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه

 راهکارهایی برای شروع سال تحصیلی

 فرزند شما بیش از ۳‌ماه مشغول تفریح و سرگرمی بوده و عملا هر کاری که مایل بوده انجام داده است. انجام مجدد وظایف  مدرسه  الزاما برایش خوشایند نیست. برای پشت سر گذاشتن این مشکل کوچک نیازمند آن است که شما کمی بیش از معمول در  اختیارش  باشید و با تمام محبتتان او را در بر گیرید.

 ادامه مطلب...

قابل توجه اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز

لطفا دانش آموزانی که تاکنون 6 عدد عکس 3*4 به مدرسه تحویل نداده اند و یا عکسی تحویل داده اند که حجاب دانش آموز کامل نیست هر چه سریع تر برای ثبت نام در سیستم سناد 6 قطعه عکس با مشخصات زیر به مدرسه تحویل بدهند

1- 6 قطعه عکس به اندازه 3* 4 

2-پشت زمینه سفید همراه با مقنعه مدرسه

3-حجاب کامل 

اطلاعيه مهم فرم مدرسه و لباس ورزش سال تحصيلي 94-93

اولياي گرامي پايه هاي اول ،‌دوم و سوم ، خواهشمند است از روز شنبه مورخ 1 شهریور ماه الي 6 شهریور ماه،  جهت تهيه فرم دبستان و لباس ورزش سال تحصيلي آينده به فروشگاه تيوا واقع در خيابان سجاد – خيابان ارباب – جنب بانك صادرات – مجتمع آريان – طبقه زيرين مراجعه فرماييد.

جهت حفظ نظم و سرويس دهي بهتر، ترجيحا صبح ها به محل فروشگاه مراجعه نماييد. 

قابل ذكر است تاريخ هاي معين شده اختصاصا جهت پايه هاي اول و دوم و سوم دبستان نويد 1 در نظر گرفته شده ،‌ لذا خواهشمند است در زمان  تعيين شده مراجعه نماييد تا فروشگاه بتواند سرويس دهي مطلوبي به شما عزيزان  داشته باشد.

ساعت کاری : 9:30 الی 13:30   -   17 الی 21:30

مطلب ویژه

با دعوای کودکان چه کنیم ؟ دخالت کنیم یا نه؟

چه کارهای دیگری می توانیم انجام دهیم که به کودکان کمک کنیم اختلافاتشان را مدیریت و حل کنند؟

در یک جمله، به بچه ها اجازه دهیم اختلاف و دعوا را تحت نظر و حمایت ما تجربه کنند. فراهم کردن این حمایت به معنای آنست که بدانیم کی و چگونه  باید در دعوای کودکان با هم مداخله کنیم.

 ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها

فهرست اصلی

سخن روز

فعال باشیم، ولی ملایم، عادل باشیم، ولی با گذشت.

 Sliding Feedback Form Demo with jQuery
Feedback