ورود به میل باکس

مشاهده وضعیت تحصیلی

کد دانش آموزی :

کلمه رمز :
 
کلمه رمز را فراموش کرده ام

 مطلب ویژه

 اضطراب اول مهر

 اول مهر برای همه جزء خاطرات فراموش‌نشدنی است، کوچولوی شما قرار است برای اولین بار از آغوش گرم شما دور شود و چند ساعتی از روزش را در جایی به نام مدرسه باشد. از آنجایی که ممکن است کودک شما تجربه مهد کودک و پیش دبستانی نداشته باشد ، محیط مدرسه و ورود به آن می‌تواند ایجاد دلهره و اضطراب کند. 

ادامه مطلب...

مطلب ویژه 

اختلالات املا نويسي

بيشترين و مشخص ترين اختلالات مربوط به املا نويسي در ميان بعضي از دانش آموزان پايه ي اول ابتدايي به صورت جدي خود را بروز مي دهد و عوامل گوناگوني در آن دخالت دارند كه عبارتند از:

 

ادامه مطلب...

از والدین عزیز خواهشمندیم برای شروع سال تحصیلی نام و نام خانوادگی دانش آموز را بصورت درشت و خوانا بر روی مقنعه و کاپشن ورزشی دانش آموز درج نمایند

اولیاء محترمی که تابحال موفق به تهیه فرم روپوش دبستان فرزندشان نشده اند و یا فرم دریافتی آنها ناقص بوده و یا سفارش خاصی داشته اند روز پنج شنبه 27 شهریور به فروشگاه تیوا مراجعه نمایند.

اولیاء گرامی،

با عرض سلام خدمت شما بزرگواران به اطلاع می رساند جهت مرور دروس سال گذشته و آمادگی بیشتر دانش آموزان پایه دوم و سوم برای فراگیری بهتر در سال تحصیلی جدید ، دبستان نوید به مانند سال های گذشته جهت رفاه حال اولیاء و دانش آموزان عزیز اقدام به تشکیل کلاس های باز آموزی در تاریخ های 24 ، 25 و 26 شهریور ماه از ساعت 8:30 الی 11:30 صبح نموده است. 

توجه بفرمایید:

* کلاس های دانش آموزان پایه سوم به چهارم نیز در دبستان نوید 1 برگزار میگردد

 

* دانش آموزان عزیز برای شرکت در کلاس های بازآموزی حتما با فرم مدرسه در کلاس ها حضور یابند.

* لوازم مورد نیاز برای کلاس های باز آموزی دفتر، مداد و پاک کن و مداد رنگی می باشد
 
* این دوره ها شامل دانش آموزان ورودی سال اول دبستان نمی باشد

 

دانش آموزان عزیز برای شرکت در کلاس های بازآموزی حتما با فرم مدرسه در کلاس ها حضور یابند.

 

قابل توجه اولیاء گرامی پایه اول،

با عرض سلام به اطلاع می رساند اولیاء محترمی که تاکنون جهت طرح سنجش و گرفتن شناسنامه سلامت اقدام ننموده اند با در دست داشتن معرفی نامه عکس دار از مدرسه هرچه سریعتر به پایگاه سنجش دبستان مهرعلیان واقع در خیابان ارتش نبش خیابان حسین آباد مراجه نمایند.

ادرس محل برای مراجعه:

1-خیابان ارتش - جنب پل هوایی عابر پیاده - حسین آباد- دبستان مهرعلیان   شماره   36286141

2-اتوبان چمران - خیابان محمد طاهر - جنب ورزشگاه فجر - دبستان آرام    شماره : 35648404

 مطلب ویژه 

 استرس در دانش آموزان دبستانی

 روانشناسان معتقدند ترس یک حالت هیجانی است نسبت به خطر یا یک محرک مضر که شخص از آن آگاه است. عامل  ترس می تواند یک شیء باشد، یک انسان یا مسأله و موقعیت مشخص. ترس غیر منطقی از مدرسه در واقع معادل واژه  School refusal به معنی امتناع از مدرسه رفتن است و یکی از نشانه های اضطراب جدایی از والدین، خانه، خانواده  یا شرایطی است که به آن دلبسته و وابسته شده بود.

ادامه مطلب...

اولیاء گرامی،

با عرض سلام خدمت شما بزرگواران و عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و مهربانی، به اطلاع می رساند جهت مرور دروس سال گذشته و آمادگی بیشتر دانش آموزان پایه دوم و سوم برای فراگیری بهتر در سال تحصیلی جدید ، دبستان نوید به مانند سال های گذشته جهت رفاه حال اولیاء و دانش آموزان عزیز اقدام به تشکیل کلاس های باز آموزی در تاریخ های 24 ، 25 و 26 شهریور ماه از ساعت 8:30 الی 11 صبح نموده است. چنانچه تمایل یا ضرورت فراگیری در فرزندتان را احساس می کنید جهت ثبت نام اقدام نمایید.

برای ثبت نام آنلاین کلیک بفرمایید

 مطلب ویژه 

 چگونه کودکمان را وارد دنیای کتاب کنیم؟

 کتاب و کتابخوانی دریچه ای ست به سوی آگاهی و داشتن زندگی بهتر و پربارتر. کتاب، دید انسان را وسعت می دهد و  آگاهی، از رنج می کاهد. بسیاری از والدین تمایل دارند کودکان خود را کتاب خوان و اهل مطالعه بار بیاورند؛ اما شاید راه های اصولی این کار را بلد نباشند.

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه

 راهکارهایی برای شروع سال تحصیلی

 فرزند شما بیش از ۳‌ماه مشغول تفریح و سرگرمی بوده و عملا هر کاری که مایل بوده انجام داده است. انجام مجدد وظایف  مدرسه  الزاما برایش خوشایند نیست. برای پشت سر گذاشتن این مشکل کوچک نیازمند آن است که شما کمی بیش از معمول در  اختیارش  باشید و با تمام محبتتان او را در بر گیرید.

 ادامه مطلب...

قابل توجه اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز

لطفا دانش آموزانی که تاکنون 6 عدد عکس 3*4 به مدرسه تحویل نداده اند و یا عکسی تحویل داده اند که حجاب دانش آموز کامل نیست هر چه سریع تر برای ثبت نام در سیستم سناد 6 قطعه عکس با مشخصات زیر به مدرسه تحویل بدهند

1- 6 قطعه عکس به اندازه 3* 4 

2-پشت زمینه سفید همراه با مقنعه مدرسه

3-حجاب کامل 

اطلاعيه مهم فرم مدرسه و لباس ورزش سال تحصيلي 94-93

اولياي گرامي پايه هاي اول ،‌دوم و سوم ، خواهشمند است از روز شنبه مورخ 1 شهریور ماه الي 6 شهریور ماه،  جهت تهيه فرم دبستان و لباس ورزش سال تحصيلي آينده به فروشگاه تيوا واقع در خيابان سجاد – خيابان ارباب – جنب بانك صادرات – مجتمع آريان – طبقه زيرين مراجعه فرماييد.

جهت حفظ نظم و سرويس دهي بهتر، ترجيحا صبح ها به محل فروشگاه مراجعه نماييد. 

قابل ذكر است تاريخ هاي معين شده اختصاصا جهت پايه هاي اول و دوم و سوم دبستان نويد 1 در نظر گرفته شده ،‌ لذا خواهشمند است در زمان  تعيين شده مراجعه نماييد تا فروشگاه بتواند سرويس دهي مطلوبي به شما عزيزان  داشته باشد.

ساعت کاری : 9:30 الی 13:30   -   17 الی 21:30

مطلب ویژه

با دعوای کودکان چه کنیم ؟ دخالت کنیم یا نه؟

چه کارهای دیگری می توانیم انجام دهیم که به کودکان کمک کنیم اختلافاتشان را مدیریت و حل کنند؟

در یک جمله، به بچه ها اجازه دهیم اختلاف و دعوا را تحت نظر و حمایت ما تجربه کنند. فراهم کردن این حمایت به معنای آنست که بدانیم کی و چگونه  باید در دعوای کودکان با هم مداخله کنیم.

 ادامه مطلب...

مطلب ویژه

ده راه کار برای ارزشیابی معلمان

ارزشيابي ابزاري است كه در تأمين نيازهاي گوناگون كاركنان و سازمانها مي‌تواند موثر باشد، اگر اين ابزار به خوبي طراحي گردد و به نحو صحيح مورد استفاده قرار گيرد وسيله مناسبي براي تشويق، آموزش، بهسازي و بعضاً تنبيه كاركنان خواهد بود،

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها

فهرست اصلی

سخن روز

فعال باشیم، ولی ملایم، عادل باشیم، ولی با گذشت.

 Sliding Feedback Form Demo with jQuery
Feedback