ورود به میل باکس

مشاهده وضعیت تحصیلی

کد دانش آموزی :

کلمه رمز :
 
کلمه رمز را فراموش کرده ام

مطلب ویژه

شب یلدا(شب چله)
یلدا به معنای زایش و تولد است. چله و جشن‌هایی که در این شب بر‌گزار می‌شود، یک سنت باستانی است. مردم روزگاران دور و گذشته، که کشاورزی، بنیان زندگی آنان را تشکیل می‌داد و در طول سال با سپری شدن فصل‌ها و تضادهای طبیعی خوی داشتند، بر اثر تجربه و گذشت زمان توانستند کارها و فعالیت‌های خود را با گردش خورشید و تغییر فصول و بلندی و کوتاهی روز و شب و جهت و حرکت و قرار ستارگان تنظیم کنند.

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه 

 اقتدار و محبت دو اصل مهم در فرزند پروری هستند
 اقتدار به معنای ترس، زور و خشونت نیست. به معنای این است که کودک فاصله خود را با والدین حس کند و بداند که نفر اول  نیست و محدودیت های والدین را اجرا کند. اگر والدین اقتدار نداشته باشند کودک این ضعف را در آنها حس می کند و وارد بحث  و مشاجره با او می شود...

ادامه مطلب...

 جلسه پنجم و ششم نقاشی روز پنجشنبه 20 و 27 آذر ماه

 موضوع نقاشی : 2 انسان در 2 حالت (یکی به روبرو نگاه میکند و دومی به اولی)

 آموزش صورت انسان در حالت نیم رخ
 تکنیک: پاستل روغنی و آبرنگ

ادامه مطلب...

مسابقه بین المللی نامه نگاری اتحادیه جهانی پست ویژه نوجوانان

موضوع :دنیایی که شما می خواهید در آن بزرگ شوید .

زبان نامه: انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، روسی ، پرتقالی ، عربی

مهلت تحویل آثار : تا 10 بهمن  ماه 1393

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید

مطلب ویژه

 انواع ناهنجاريهاي ساختار قامتي دانش آموزان (قسمت دوم)

كف پايصاف: كاهش ارتفاع قوس كفپا را كفپاي صاف  ميگويند.
عواملايجادكننده: وراثت، وزنزياد، پاي پهن، كوتاهي وترآشيل و انحراف قسمت جلو يا عقب پا به خارج، از علل ابتلا به صافي كف پا بوده و تبديل تعقر داخلي پا به تحدب، كاهش ارتفاع لبه داخلي پا تا زمين، افزايش سطح تماس كف پا با زمين و همچنين بيرون زدگي استخوان ناوي در لبه داخلي پا از جمله علائم صافي كف پا به شمار ميآيد.

ادامه مطلب...


اولیاء گرامی،

با توجه به تعطیلی های مکرر در طول سال تحصیلی ، روزهای 29 آذر و 1 دی ماه پرسنل مدرسه با جدیت مشغول انجام وظیفه و تدریس درس های مربوطه می باشند و هرگونه غیبت غیرمجاز می باشد و درس مربوطه جبران نخواهد شد.

مطلب ویژه 
کودکان ، قربانیان خاموش آلودگی هوا
یک متخصص کودکان گفت: آلودگی هوا ضریب هوشی کودکان در شهرهای آلوده را 5 تا 10 درصد از سایر کودکان کمتر کرده است؛ همچنین کم خونی و کمبود ویتامین D از دیگر تبعات آلودگی هواست.

 

ادمه مطلب...

چهل عدد کمال است و انسان ، کمال خویش را از سرچشمه های جوشان و زلال عاشورا تا اربعین یافته است.

روز چهارشنبه مورخ 19 آذر ماه دانش آموزان عزیز ناهار نذری میهمان یکی ازاولیاء می باشند. لطفا فردا ناهار به همراه نداشته باشند. 

عزاداریتان مقبول حضرتش

مطلب ویژه
چگونه از فرزندم در مورد اتفاقات روزانش سوال كنم ؟
آیا هنگامی که از فرزند خود درباره اتفاقات روزش در مدرسه سوال می کنید، احساس می کند که از او بازجویی می کنید؟ آیا شما می خواهید با زور از آن ها اطلاعات بگیرید؟ نتایج بررسی ها نشان داده است، به کار بردن روش های برقراری ارتباط می تواند به شما کمک کند تا با فرزندان راحت تر ارتباط برقرار کنید. 

ادامه مطلب...

چاره صبحانه نخوردن کودک اینجاست

مایعات گرم یا مایعات سرد کدام برای صبحانه بهتر است. اول این نکته را بگوییم که بهتر است صبح حتما همراه غذا مایع مصرف شود اما در رابطه با نوع مایع، می‌توان چای خورد و هم می‌توان آب مصرف کرد البته مصرف چای یا مایعات گرم مورد پسند اکثر افراد است

ادامه مطلب..

 جلسه چهارم نقاشی روز پنجشنبه 13 آذر ماه

 موضوع : ادامه نقاشی از صورت یک انسان و تکمیل نقاشی های هفته قبل

 صورت از حالت طبیعی خارج شده ، اجزای صورت جابجا شده و سطح صورت تقسیم شده به سطوح هندسی

 ادامه مطلب...

 انواع ناهنجاريهاي ساختار قامتي دانش آموزان (قسمت اول)

 نتايج بررسي هاي انجام شده طي چند سال گذشته نشان ميدهد كه بيش از 80 درصد دانش آموزان دختر ايراني به علت فقر حركتي به اختلالات ساختار قامتي از طيف ضعيف تا شديد مبتلايند كه درمقايسه با استانداردهاي جهاني وضعيت اسفباري دارند. علاوه براختلالات ژنتيكي، صدمات ارتوپدي و بيماريها، عوامل مربوط به سبك زندگي، چون فقر حركتي، عادات نامناسب، الگوي نامناسب، حركات بدني، افزايش وزن، وضعيت غلط بدن و پوشش نامناسب سهم عمده اي در بروز اين ناهنجاريها دارند.

ادامه مطلب...

اولیا گرامی :

به اطلاع می رساند اخیرا ملاحظه می شود تعدادی از دانش آموزان از خوراکی هایی استفاده می کنند که مورد تایید کارگروه بهداشت مدرسه نمی باشد . لطفا در این زمینه همکاری لازم را به مدرسه بنمائید .

« در صورت مشاهده جزء موارد انضباطی دانش آموز محسوب می شود»

خوراکی های غیر مجاز نظیر : کالباس – سوسیس – پیتزا – همبرگر – پفک و چیپس و ...

زیر مجموعه ها

فهرست اصلی

سخن روز

فعال باشیم، ولی ملایم، عادل باشیم، ولی با گذشت.

ورود اعضاء