مشاهده وضعیت تحصیلی

کد دانش آموزی :

کلمه رمز :
 
کلمه رمز را فراموش کرده ام

اولیاء گرامی،

با عرض سلام خدمت شما بزرگواران و عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و مهربانی، به اطلاع می رساند جهت مرور دروس سال گذشته و آمادگی بیشتر دانش آموزان پایه دوم و سوم برای فراگیری بهتر در سال تحصیلی جدید ، دبستان نوید به مانند سال های گذشته جهت رفاه حال اولیاء و دانش آموزان عزیز اقدام به تشکیل کلاس های باز آموزی در تاریخ های 24 ، 25 و 26 شهریور ماه از ساعت 8:30 الی 11 صبح نموده است. چنانچه تمایل یا ضرورت فراگیری در فرزندتان را احساس می کنید جهت ثبت نام اقدام نمایید.

برای ثبت نام آنلاین کلیک بفرمایید

 مطلب ویژه 

 چگونه کودکمان را وارد دنیای کتاب کنیم؟

 کتاب و کتابخوانی دریچه ای ست به سوی آگاهی و داشتن زندگی بهتر و پربارتر. کتاب، دید انسان را وسعت می دهد و  آگاهی، از رنج می کاهد. بسیاری از والدین تمایل دارند کودکان خود را کتاب خوان و اهل مطالعه بار بیاورند؛ اما شاید راه های اصولی این کار را بلد نباشند.

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه

 راهکارهایی برای شروع سال تحصیلی

 فرزند شما بیش از ۳‌ماه مشغول تفریح و سرگرمی بوده و عملا هر کاری که مایل بوده انجام داده است. انجام مجدد وظایف  مدرسه  الزاما برایش خوشایند نیست. برای پشت سر گذاشتن این مشکل کوچک نیازمند آن است که شما کمی بیش از معمول در  اختیارش  باشید و با تمام محبتتان او را در بر گیرید.

 ادامه مطلب...

قابل توجه اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز

لطفا دانش آموزانی که تاکنون 6 عدد عکس 3*4 به مدرسه تحویل نداده اند و یا عکسی تحویل داده اند که حجاب دانش آموز کامل نیست هر چه سریع تر برای ثبت نام در سیستم سناد 6 قطعه عکس با مشخصات زیر به مدرسه تحویل بدهند

1- 6 قطعه عکس به اندازه 3* 4 

2-پشت زمینه سفید همراه با مقنعه مدرسه

3-حجاب کامل 

اطلاعيه مهم فرم مدرسه و لباس ورزش سال تحصيلي 94-93

اولياي گرامي پايه هاي اول ،‌دوم و سوم ، خواهشمند است از روز شنبه مورخ 1 شهریور ماه الي 6 شهریور ماه،  جهت تهيه فرم دبستان و لباس ورزش سال تحصيلي آينده به فروشگاه تيوا واقع در خيابان سجاد – خيابان ارباب – جنب بانك صادرات – مجتمع آريان – طبقه زيرين مراجعه فرماييد.

جهت حفظ نظم و سرويس دهي بهتر، ترجيحا صبح ها به محل فروشگاه مراجعه نماييد. 

قابل ذكر است تاريخ هاي معين شده اختصاصا جهت پايه هاي اول و دوم و سوم دبستان نويد 1 در نظر گرفته شده ،‌ لذا خواهشمند است در زمان  تعيين شده مراجعه نماييد تا فروشگاه بتواند سرويس دهي مطلوبي به شما عزيزان  داشته باشد.

ساعت کاری : 9:30 الی 13:30   -   17 الی 21:30

از کلیه دانش آموزانی که جهت تعیین سطح زبان در تاریخ های مقرر شده مراجعه ننموده اند ، خواهشمندیم طی تاریخ های 1 و 3 شهریور ماه از ساعت 9 الی 12 به دبستان نوید 2 مراجعه فرمایید

مطلب ویژه

با دعوای کودکان چه کنیم ؟ دخالت کنیم یا نه؟

چه کارهای دیگری می توانیم انجام دهیم که به کودکان کمک کنیم اختلافاتشان را مدیریت و حل کنند؟

در یک جمله، به بچه ها اجازه دهیم اختلاف و دعوا را تحت نظر و حمایت ما تجربه کنند. فراهم کردن این حمایت به معنای آنست که بدانیم کی و چگونه  باید در دعوای کودکان با هم مداخله کنیم.

 ادامه مطلب...

مطلب ویژه

ده راه کار برای ارزشیابی معلمان

ارزشيابي ابزاري است كه در تأمين نيازهاي گوناگون كاركنان و سازمانها مي‌تواند موثر باشد، اگر اين ابزار به خوبي طراحي گردد و به نحو صحيح مورد استفاده قرار گيرد وسيله مناسبي براي تشويق، آموزش، بهسازي و بعضاً تنبيه كاركنان خواهد بود،

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه 

 چند مدل موی دخترانه

 امروز میخوام چند مدل مو برای دخترای خوشکلمون بزارم. امیدوارم که دوست داشته باشید و به دردتون بخوره. 

 

 

 ادامه مطلب...

مطلب ویژه
حریم های من
ساده‌ترین تعریف از حد و مرز شخصی، عبارت است از حوزه مالکیت هر فرد. ما با دیدن تابلوی «ملک شخصی است، وارد نشوید»، به راحتی متوجه پیام آن می‌شویم: «ورود، تجاوز محسوب می‌شود». این نوع حد و مرز برای همه قابل تصور و فهم است. می‌توان علائم آن را دید و محدوده آن را لمس کرد، اما تعریف حد و مرزهای فردی دشوارتر است.

ادامه مطلب...

مطلب ویژه

7 پنجره برای درمان لجبازی

اصولا” لجبازی یک نوع رفتار و واکنش نامطلوب است که به صورت های مختلفی خود را نشان می دهد، از جمله آسیب رساندن به خود و دیگران، ناسزا گفتن، گریه کردن و فریاد کشیدن، شکستن وسایل و … در افراد لجباز پایین بودن اعتماد به نفس و عدم داشتن خود باوری مثبت و پذیرفتن خود واقعی مشهود است.

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه

 تبلت و وسایل ارتباطی جدید

 والدین خوشحال هستند که فرزندشان با دستاوردهای فناوری آشنا شده اند اما از زیان‌های نامرئی کاربرد این وسایل بی اطلاع هستند. این روزها، بسیاری از خانواده ها با هر سختی و مشقتی که شده این وسایل را برای فرزندانشان تهیه می کنند اما از این مسأله ی مهم غافل هستند که ...

ادامه مطلب...

لطیفه و معماهای دانش آموزی 

دستور زبان!
سر درس دستور زبان معلم از شاگردش می پرسه: اگر تو الان بگی "از مدرسه خوشم مي‏آيد" این جمله دارای چه حالتیه؟

شاگرد میگه: حالت استثنايي!

 

ادامه مطلب...

قطره قطره آب، لحظه لحظه زندگی است ، لحظه های زندگی را هدر ندهیم.

بچه ها شما به عنوان یکی از حامیان محیط زیست چه کاری برای جلوگیری از هدر رفتن آب انجام می دهید. شما می توانید با صرفه جویی در داخل و خارج خانه به تامین آب شهر کمک کنید. هر چه اطلاعات شما بیشتر باشد بیشتر می توانید به پدر و مادر خود برای صرفه جویی در مصرف آب کمک کنید.

 

ادامه مطلب...

 مطلب ویژه

 درست کردن بال فرشته برای فرشته های کوچولو

 دراین مطلب به شما آموزش میدهیم چطور برای فرشته های زمینی خود بال درست کنید. ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

 ادامه مطلب... 

مقالات دیگر...

  1. تکمیل کادر آموزشی

زیر مجموعه ها

فهرست اصلی

سخن روز

فعال باشیم، ولی ملایم، عادل باشیم، ولی با گذشت.

 Sliding Feedback Form Demo with jQuery
Feedback