دبستان نوید
منوی اصلی

مشاهده وضعیت تحصیلی

 
 

جلسه دیدار اولیاء گرامی با معلمان محترم پایه چهارم روز یکشنبه مورخ  19 مهر راس ساعت 15:30   الی 17:30  در محل دبستان نوید2 برگزار می گردد. حضور شما در این جلسه الزامی می باشد.خواهشمند است راس ساعت مقرر حضور بهم رسانید .

به اطلاع می رساند آزمون تشخیصی پایه چهارم روز یکشنبه 19 مهر 94 برگزار می گردد.

instamadrese

جلسه دیدار اولیاء گرامی با معلمان محترم پایه پنجم روز چهارشنبه مورخ  15 مهر راس ساعت 15:30   الی 17:30  در محل دبستان نوید2 برگزار می گردد. حضور شما در این جلسه الزامی می باشد.خواهشمند است راس ساعت مقرر حضور بهم رسانید .

اولیاء گرامی،

با سلام و احترام، به مناسبت بازگشایی مدارس و روز جهانی کودک و همزمانی این مناسبت ها با اعیاد قربان و غدیر در نظر داریم یک روز شاد و به یادماندنی در رستوران جم نشین میزبان فرزند دلبندتان به صرف ناهار باشیم .

پایه چهارم  روز دوشنبه تاریخ 13 مهر ماه

پایه پنجم روز سه شنبه تاریخ 14 مهر ماه

پایه ششم روز چهارشنبه تاریخ 15 مهرماه

کلاس های فوق برنامه بعدازظهر پایه ششم

 

 

هوش ریاضی آقای خداداد

ساعت 16:45الی 18:45

 یکشنبه 

ادبیات خانم افضلی

ساعت 14:30 الی 16

 دوشنبه

 

علوم خانم شاه گل 

ساعت14:30 الی 16

 

 سه شنبه

مفاهیم ریاضی آقای عابدینی

ساعت10 الی 11:30

 پنجشنبه

 

کلاس های فوق برنامه بعد از ظهر پایه پنجم

یکشنبه

تست و نکته علوم خانم ترابی

ساعت 14:30 الی 16

دوشنبه

تست و نکته ادبیات خانم صفوی

ساعت 14:30 الی 16

پنج شنبه

ریاضی آقای عابدینی

ساعت 8:15 الی 9:45

به اطلاع اولیا گرامی میرساند اولین مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان با حضور دکتر محمدرضا عابدی (عضو هییت علمی دانشگاه) در تاریخ دوشنبه 13 مهر 94 از ساعت 16 الی 18 در تالار ادب برگزار می گردد.
بسیار خرسند می شویم که در این راستا با تعامل و برنامه ریزی مشترک بین خانه و مدرسه ما را در جهت نیل به اهدافمان یاری نمائید.

به اطلاع اولیا گرامی می رساند تا اطلاع ثانوی برای فرزند خود لباس ورزشی تهیه نفرمائید.هفته آینده بر روی سایت دبستان اطلاع رسانی خواهد شد 

به اطلاع اولیا گرامی که تاکنون موفق به خرید فرم مدرسه فرزند خود نشده اند می رساند ، از روز شنبه 11 مهر 94 می توانند به فروشگاه مراجعه و سایز مورد نظر خود را تهیه نمایند.

به اطلاع می رساند ساعت ستاره دار معلمان پایه های چهارم و پنجم روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت 8:15 الی 9 می باشد.

در دوستی آنچه مهم است یه یاد هم بودن است نه در کنار هم بودن
پدر و مادر عزیز ،
همزمانی عید غدیر (عید ولایت حضرت علی (ع) ،که الگوی بهترین پدر یتیمان است ، با جشن عاطفه ها) از شما ولی محترم خواهشمندیم به جهت الگو پذیری فرزند دلبندتان ، دستان سخاوتمند خود را گشوده و هدایای خود را اعم از : پوشاک ، لوازم التحریر و اسباب بازی نو و یا قابل استفاده را تا تاریخ شنبه 11 مهر به دفتر دبستان تحویل نمائید . لازم به ذکر است هدایای جمع آوری شده با هماهنگی دبستان و نماینده هایی از دانش آموزان ، در تاریخ یکشنبه 12 مهر به یک مدرسه خیریه اهدا خواهد شد .

به اطلاع دانش آموزان عزیز می رساند برای فردا دوشنبه 6 مهر 94 همراه خود شیر بیاورند (شیر پاکتی یک نفره)

به اطلاع اولیا گرامی می رساند ساعت حضور دانش آموزان عزیز در مدرسه روز 1 مهر طبق ساعات روزهای سال تحصیلی ،  از ساعت 7:40 الی 14:15 می باشد.

ضمن عرض سلام و تبریک عید سعید قربان و آغاز سال تحصیلی جدید به شما اولیاء محترم و خانواده گرامیتان نکاتی را در رابطه با پیشگیری پدیکوزیس (شپش سر) با اطلاع میرسانیم خواهشسمند است با مطالعه دقیق و اجرای آن ما را در جهت ایجاد و حفظ سلامت یاری فرمایید.

زمان  برگزاري:21 شهریور ماه 1394 از ساعت 8 الي 15

تعداد شركت كنندگان:96 نفر

اولين جلسه شوراي دبيران مدرسه نويد در تاريخ فوق در محل شعبه شماره 2 نويد بمنظور هماهنگي بيشتر و تقويت توانايي آموزگاران برگزار شد،برنامه هاي انجام شده به شرح زير ميباشد:

با عرض سلام و تبریک به مناسبت سال تحصیلی جدید،

در آستانه ماه مهر و مهربانی و بازگشایی مدارس، به اطلاع اولیای گرامی می رسانیم، در تاریخ های ذیل می توانید با مراجعه به این آدرس، جهت خرید فرم مدرسه فرزند خود اقدام نمایید:

فروشگاه توتن، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع پارک، طبقه اول، ورودی 5، ساعات مراجعه 8:30 صبح تا 2 بعد از ظهر و 4:30 بعد از ظهر تا 9 شب

زمان مراجعه عبارتند از :

مقطع چهارم دبستان: شنبه 28 شهریور ماه

مقطع پنجم دبستان: یکشنبه 29 شهریور ماه

مقطع ششم دبستان: دوشنبه 30 شهریور ماه

 

از تاریخ 31 شهریورماه به بعد مخصوص مراجعه ی اولیای عزیزی است که به دلیل مسافرت موفق با خرید فرم در زمان مربوطه نشده اند.

با تشکر

به اطلاع اولیای گرامی می رسانیم، در صورت تمایل به خرید پک کامل لوازم التحریر از روز یکشنبه 22 شهریور ماه تا روز چهارشنبه 25 شهریور ماه از ساعت 8:30 تا 13 به دبستان نوید 2 مراجعه فرمایید.

ddd انتخاب کلاس تابستانی برای کودکان (قسمت دوم)
 با فرا رسیدن فصل تابستان و تمام شدن امتحانات بچه ها، پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان یکی از دغدغه های مهم والدین است.بسياري از بچه ها ترجيح ميدهند تمام وقت خود را پاي كامپيوتر بازي كنند يا به تماشاي تلويزيون بنشيند كه جدا از بي تحركي، باعث آسيب به چشم و مغز بچه ها خواهد شد. پس بايد روشي اتخاذ كنيد تا فرزندتان انقدر كار خوب براي انجام شدن داشته باشد كه پاي تلويزيون و كامپيوتر نتشيند و از طرفي از كلاس و درس زده نشود.