دبستان نوید
منوی اصلی

مشاهده وضعیت تحصیلی

 
 

theif چگونه با کودکی که وسایل دیگران را بدون اجازه بر میدارد برخورد کنيم؟
معنای واژه دزد یعنی برداشتن وسایل شخص دیگری بدون اینکه او اجازه داده باشد. بسیاری از اوقات پیش می آید که کودک خردسال بدون اینکه قصد شخصی داشته باشد ، وسایل افراد دیگر را برداشته و به خانه می آورد. پدر و مادر با دیدن چنین صحنه ای بسیار خشمگین می شوند و با تندی با کودکشان برخورد می کنند. نگرانی آنها از این است که مبدا کودکشان در آینده نیز این رفتارش را ترک نکند.

در این‌جا به چند نکتهٔ ساده که والدین می‌توانند با به کار بستن آنها مانع از بروز چنین رفتارهائی در کودکانشان شوند اشاره می‌شود.

 

به اطلاع اولیا گرامی می رساند به علت تداخل جلسه دیدار اولیا گرامی با معلمین محترم ، کلاس فوق برنامه سرکار خانم کاظمی روز دوشنبه 8 آذر 94 تشکیل نمی گردد.
جلسه جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.

دریافت برنامه های QR-Code Scanner برای تلفن همراه، تبلت و رایانه در راستای مقاله ایی که در گاهنامه بدست شما عزیزان خواهد رسید و کد هایی که برروی کارت دانش آموزان موجود می باشد.

برای سیستم عامل های اندروید

برای سیستم عامل های IOS

سیستم عامل ویندوز فون

 

Scan Qr Code - Barcode Scanner

به اطلاع اولیا گرامی می رساند شماره ها ی دبستان نوید 2 و پیش دبستانی به شرح زیر می باشد . لطفا در صورت اشغال بودن یکی از شماره ها با شماره دیگر تماس بگیرید .
36303472
36303918
36305661
36305857
36308433

به اطلاع می رساند در تاریخ پانزدهم و هفدهم آذر ماه، امتحان های کلیه مقاطع درس زبان در دبستان نوید شعبه 1 بر گزار می گردد

-جهت آمادگی لازم در دوره هایPockets، به برگه رابط مراجعه فرموده و سه درس مربوطه را مطالعه نمایید. هم چنین می توانید از DVD تصویری و فلش کارت برای تثبیت و افزایش یادگیری فرزند دلبندتان استفاده نمایید.

-لازم به ذکر است که امتحان در دوره های (Super Rory)Phonics  به دو صورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد. جهت آمادگی لازم در آزمون کتبی، به برگه های کار(Worksheet) که به صورت هفتگی یا در پایان هرunit به بچه ها داده شده، مراجعه نموده و با مطالعه دقیق آن ها از نمونه سوالات امتحان مطلع شوید.

ضمناً نمونه سوالات شفاهی برای ترم Super Rory1 در سایت زده شده است.

هم چنین به یاد داشته باشید آزمون شفاهی برای دوره های Phonics2 وPhonics3  از کتاب های داستانی است که در طول ترم کار شده است. بدین منظور دانش آموزان می بایست بر روخوانی کتاب تسلط کامل داشته باشند و با مطالعه برگه رابط مربوطه،به سوالات جواب دهند.

- برای آمادگی لازم درآزمون کتبی ترم (ODI)Our Discovery Island  یا(BP) Back Pack ، به برگه های کار(Worksheet) که به صورت هفتگی یا در پایان هرunit به بچه ها داده شده و از آن ها خواسته شده در دفتر بچسبانند،مراجعه نموده و با مطالعه دقیق آن ها از نمونه سوالات امتحان مطلع شوید.لازم به ذکر است دیکته لغات و جملات حائز اهمیت می باشد و باید کار شود.

برای آمادگی در آزمون شفاهی ، دانش آموزان باید تسلط کامل بر گرامر و رو خوانی کتاب داشته باشند و با توجه به structure  آموخته شده قادر به جواب دادن و یا سوال ساختن در مورد پوستر و یا صفحه اول هر unit  باشند.

به اطلاع می رساند به اطلاع می رساند امتحان آزمایشگاه پایه چهارم روز یکشنبه 8 آذرماه 94 زنگ اول برگزار می گردد. روز یکشنبه 8 آذرماه 94 زنگ اول برگزار می گردد.

به اطلاع اولیاء گرامی می رساند اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان ،مبنی بر درخواست بازدید دانش آموزان در هفته کتاب و کتاب خوانی امکان عضویت رایگان برای دانش آموزان را ، در کتابخانه های عمومی میسر ساخته است . لیست کتابخانه ها همراه با آدرس آنها به شرح ذیل می باشد .

 

برای مشاهده لیست کتابخانه ها کلیک بفرمایید

تاریخ ارزیابی پایان ترم زبان انگلیسی

    ارزیابی کتبی                9 آذر

    ارزیابی شفاهی            10 آذر

اولیاء گرامی با اهداء سلام

آموزش خانواده یکی از راه های موثر جهت شناسایی و رفع مشکلات رفتاری و عاطفی فرزندان شماست  در این راستا از جنابعالی دعوت می شود در جلسه آموزش خانواده این واحد آموزشی که در روز دوشنبه مورخ 2/9/94 ساعت 16:30 بعد از ظهردر تالار دانشکده مهاجر برگزار می گردد شرکت فرمایید.

موضوع جلسه : تاثیر هوش هیجانی بر جنبه های فردی و اجتماعی دانش آموزان و والدین

سخنران جلسه : جناب آقای دکتر محمدرضا عابدی ، روانشناس ، استاد دانشگاه ، عضو هیئت علمی و مسئول گروه مشاوره دانشگاه اصفهان ، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی ، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

مکان : دروازه شیراز  خیابان هزار جریب  سالن دانشکده مهاجر

لازم به ذکر است جلسه رأس ساعت 16:30 بعد از ظهر شروع و ساعت 17:30 به اتمام         می رسد ،خواهشمندیم جهت استفاده کامل از صحبت های آقای دکتر عابدی راس ساعت ذکر شده در جلسه حضور فرمایید .

(ضمنا از همراه آوردن کودکان خود در این جلسه خودداری فرمایید.)

برای دیدن تصاویر اضافه شده به گالری تصاویر مراجعه بفرمایید

برای دیدن تصاویر گزارشی از عملکرد هفتگی دبستان به شبکه اجتماعی اینستگرام و یا فیسبوک دبستان بپیوندید


به مناسبت روز جهانی مبارزه با دیابت واحد بهداشت دبستان نوید 2 در نظر دارد مسابقه حل جدول با موضوع دیابت را برای شما دانش آموزان عزیز برگزار نماید علاقه مندان میتوانند با حل جدول تا تاریخ 4 آذر از کارت امتیاز برخوردار گردند.

برای دانلود فایل کلیک بفرمایید

diabete دیابت چیست؟

 تا بحال چیزی در مورد دیابت یا عامیانه تر بگویم قند خون شنیدید .دیابت زمانی بوجود می آید که در بدن شما به اندازه کافی انسولین تولید نشود یا از انسولین تولید شده دربدن به طور  مؤثّری استفاده نگردد.

 بدن شما بدون انسولین نمی تواند انرژی مورد نیاز را از مواد غذایی مصرفی بدست آورد. در  بیماری دیابت یا مرض قند بدن نمی تواند انسولین کافی بسازد ویا نمی تواند انسولین ساخته  شده را خوب مصرف کند بنابراین،گلوکز یا قند که توسط مواد غذایی وارد بدن شده درخون باقی می ماند وسلول های بدن انرژی مورد نیاز خودرابدست نمی آورند.

با سلام و احترام اولیای گرامی پایه ششم، با توجه به ابری بودن آسمان ، رصد اجرام آسمانی امکان پذیر نبوده و این برنامه علمی حذف گردید .ضمن تشکر از دوستانی که تشریف آورده بودند اجرای مجدد این برنامه متعاقبا اعلام خواهد شد. با تشکر دبستان نوید 2

قابل توجه اولیاء گرامی ، تکالیف دانش آموزان کماکان در منوی سمت راست ، قسمت تکالیف اضافه شده است. لذا برای مشاهده تکالیف نیازی به نام کاربری و رمز عبور نمی باشد

به مناسبت هفته ی کتاب و کتاب خوانی از شما خواهشمندیم چنانچه تمایل دارید با اهداء کتاب های بلا استفاده در منزل دیگران را از مطالعه ی این کتاب ها بهره مند سازید

با تشکر                                         

شورای پرورشی دبستان نوید

به مناسبت هفته ی کتاب و کتاب خوانی از شما خواهشمندیم چنانچه تمایل دارید با اهداء کتاب های بلا استفاده در منزل ، دیگران را از مطالعه ی این کتاب ها بهره مند سازید

با تشکر                                         

شورای پرورشی دبستان نوید

ولی گرامی به اطلاع می رساند بدین وسیله از شما و همسر گرامیتان دعوت به عمل می آوریم که با همراهی دختر عزیزمان جهت رصد اجرام آسمانی در دبستان نوید حضور به هم رسانید تا اوقاتی شاد را در کنار هم سپری کنیم . در صورت تمایل فرم زیر را پر نمایید .
 

روز دوشنبه مورخ : 25 آبان ماه      

ساعت حضور 17:30     

بدین وسیله به اطلاع خانواده های محترم می رساند به منظور ارتقاء فرهنگ ایمنی و ترافیک در میان دانش آموزان ، مسابقه ای در سطح استان برگزار می شود که از آثار برجسته ی نقاشی یا کاریکاتور در رابطه با وظیفه ما برای کاهش این حوادث ، در جشنواره کشوری تقدیر به عمل می آید . آخرین مهلت جهت ارسال آثار 15 آذر

می باشد .

لذا خواهشمند است جهت تشویق دانش آموزان عزیزبرای شرکت در این مسابقه و فرهنگ سازی در این مورد ، ما را یاری نمایید .

 با تشکر شورای پرورشی دبستان نوید 2 

به اطلاع اولیاء گرامی می رساند چنانچه دختر عزیزمان در زمینه قرائت و یا حفظ جزء 30 قرآن مهارت دارد جهت شرکت در مسابقات قرآنی ناحیه 3 به بخش پرورشی مدرسه نوید 2 مراجعه کرده و یا از طریق دخترمان تمایل خود را جهت شرکت در مسابقه اعلام نمایید . آخرین مهلت جهت ثبت نام 30 آبان می باشد .

مسابقه در رشته های ذیل می باشد :

1-    قرائت

2-    حفظ جزء 30

3-    لغات قرآنی از کتاب های قرآن پایه ها

با تشکر شورای پرورشی دبستان نوید2 

به اطلاع میرساند به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی وآشنایی با کتابهای مرجع و به منظور استفاده بهینه از فضای کتابخانه دبستان در نظر دارد دانش آموزان را به یک بازدید علمی ببرد

روز :دوشنبه           تاریخ :25/8/94

مکان :کتابخانه کودک ونوجوان–خیابان هشت بهشت شرقی